Po 24.04.2017, 10:24 - Všeobecné (Anonym - IP:46.255.229.29 - - )
    IP:193.17.251.81 - Váľně posíláą zájemce o oficiální informace z ČSH na facebook?

Po 24.04.2017, 07:30 - Všeobecné (Anonym - IP:46.13.24.220 - - )

Po 24.04.2017, 02:59 - Všeobecné (Anonym - IP:90.181.111.13 - - )
    IP:93.93.33.2 .... Máš pravdu slovane.... To byla opravdu hrůza

Po 24.04.2017, 02:00 - Všeobecné (Anonym - IP:90.181.111.13 - - )
    Mohli, ale nerozloučili.... Nezasloužili...

Ne 23.04.2017, 20:16 - Všeobecné (Anonym - IP:193.17.251.81 - - )
    Zapnete si FB, tam je vse :-)

Ne 23.04.2017, 20:02 - Všeobecné (Anonym - IP:162.247.73.204 - - )
    Semifinále být v TV ani nemůže, protože na svaze ani nepostřehli, že už se hraje (s nadsázkou). Kdyz kouknete na www.extraligahazene.cz uvidite v pravé liště už od začátku dubna rozpis zápasů na čtvrtfinále, o semifinále ani slovo. To je propagace :((( A tak je to se vším. Jestli tak chystali tu ČS ligu tak se ani nedivim, že to nedopadlo.

Ne 23.04.2017, 18:57 - Všeobecné (Anonym - IP:93.93.33.2 - - )
    Koprivnice uplne marná mohli se rozloucit s extraligou se vztycenou hlavou ale ta fraska co dnes predvedli...asi pravem sestup

Ne 23.04.2017, 18:55 - Všeobecné (Anonym - IP:79.127.216.217 - - )
    Pro 31.31.228 Hranice za hrace zaplati na rozdil od jinych druzstev,a hraci taky nejsou spatne hodnoceni

Ne 23.04.2017, 17:16 - Všeobecné (Anonym - IP:188.75.128.21 - - )
    Vzpomínám, kdy fan Zubří nebrečelo. Karviná Vás porazila, kdy si vzpomněla, i když se v roce trápila, letos zase Dukla s přehledem. Kdy jste v rozhodujících bojích měli navrch? |Tam se bude muset zapracovat na psychice hráčů i realizačního týmu. I když je pravda, že letos tady brečí jen jeden skalní. To je pokrok, protože si to už ostatní uvědomili. Tak se ukažte proti Lovcům!! Landa už se za čtrnát dní zapojí do hry.

Ne 23.04.2017, 13:20 - Všeobecné (Anonym - IP:89.102.92.101 - - )
    Při snížení na 10 ztrácí PO svůj význam,tady by měla také následovat klasická nadstavba a nemusí se špekulovat.Co uhraješ na hřišti to platí až do konce soutěže a bastafidli.

Ne 23.04.2017, 12:51 - Všeobecné (Anonym - IP:31.30.44.197 - - )
    jeste by me zajimala reakce toho pana z Karvine, co tak haji play-off. Poloprazdna hala, jednoznačná prohra v serii s letos slabym Jicinem, ani 7 sedmicek v domacim utkani nestacilo. Nebyla by nakonec lepsi ta nadstavba

Ne 23.04.2017, 12:45 - Všeobecné (Anonym - IP:31.30.44.197 - - )
    IP:31.47.98.171 : Vážený pane, Šustáček vyloučen nebyl, můžete si to ověřit v zápise. Rozhodčí na něj sice původně ukázali (mylně, neboť se nachomýtl k faulu jeho spoluhráče Holiše), nicméně delegát správně jejich verdikt opravil a Holiš byl po právu vyloučen. Tady se ukazuje, že mít na utkání delegáta dává smysl. Delegát zároveň Zubří uchránil od červené karty, která ovšem klidně mohla být. Reček totiž zcela mimo míč strčil do Brabce a rozhodčí byli připraveni tasit červenou, já bych se jí tedy za tohle nebál. Nicméně delegát to s nimi zkonzultoval, protože to viděl nejlépe (bylo to poblíž středu hřiště) a byly jen 2 min, což nakonec bylo asi dobře, jinak bychom tu četli, že rozhodčí Zubří poškodili. Utkání v Praze rozhodlo neproměňování tutovek Zubří, namátkou si vzpomínám na Hrstku nebo Šlachtu z pivota ve 2. půli. Ale všichni víme, že tahle série se rozhodla už v Zubří. Prohrát doma oba zápasy, obzvlášť když v tom prvním vedete ve 46. minutě 24:19 a ve 48. už to je 24:23, co pak chcete pohledávat ve finále???

Ne 23.04.2017, 12:12 - Všeobecné (Anonym - IP:31.31.228.53 - - )
    Hráče Kopřivnic musely dnes bolet oči, při pohledu na výkon Litovle. Raději bych v extralize viděl Kopřivnice než Hranice, které mají koncept - vychovej nám hráče, mi si ho koupíme.

Ne 23.04.2017, 12:09 - Všeobecné (Anonym - IP:80.240.228.91 - - )
    PS: k fungování českého svazu a propagace házené jako takové - semifinále extraligy a já jsem do teď neviděl jediné utkání v televizi, to myslíte vážně? Na ČT4 už dávají živě i okresní přebor ve fotbale. Jste ubožáci! Tohle je váš job!

Ne 23.04.2017, 12:06 - Všeobecné (Anonym - IP:80.240.228.91 - - )
    to IP:188.75.128.21: přesně! podívej se na posledních 10 minut, to že měla Dukla více vyloučení nevypovídá o tom, že Zubří v posledních 10 minutách rozhodčí nezařízli. Jde o to kdy a za jaké situace ta vyločení v zápase přijdou... To že Dukla vyhrála 2 zápasy v Zubří a byla lepším týmem nemění nic na tom, že měla doma jako vždy rozhodčí, kteří posledních 10 minut zápasu nenechali nic náhodě...Prostě tak jak to funguje s rozhodčíma v české extralize nemá ve srovnání s jinými sporty v nejvyšší soutěži obdoby. Úroveň české házené je odrazem úrovně českého svazu, pokud se něco nezmění, půjde úroveň ještě níže ať už herní, tak návštěvost a atraktivita sportu samotného, o zájmu mládeže o tento sport nemluvě...

Ne 23.04.2017, 12:04 - Všeobecné (Anonym - IP:89.102.92.101 - - )
    To mi hlava nebere,celá republika ví co se děje na D1,Zubřané jedou k velmi důležitému zápasu na doraz.To jako už vzdali v autobuse nebo ještě doma v Zubří a o tom všem je celá naše poloamaterská extraliga.Takové Lovky jezdí už pravidelně pohodlnějším expres-vlakem+taxíky na dotyčnou halu,pokud je to možné a nejen že ušetří ale jsou vždy včas připravení nstoupit na mač.Je to další zbytečná ostuda pro jednu z nejlepších líhni talentů házené u nás.Hlavní sponzor ROBE pravděpodobně nebude nadšený z organizační neschopností a soustědí se více na hokej ve Vsetíně,který jede po xxx létech nahoru a má ještě vyšší cíle.Toto je další ukázka neschopností některých zodpovědných pracovníku,hlavně teď v této chvíli kdy to handball v "úpadku" potřebuje nejméně a to chtěli vehementně hrát společnou soutěž se Slováky.

Ne 23.04.2017, 12:02 - Všeobecné (Anonym - IP:95.173.192.194 - - )
    Skoda,ze zubri to projelo.tak snad pristi rok.snad jim pribude i nejaka posila.